Türkiye'nin lider havalandırma sistemleri uzmanı olan ELİT HAVALANDIRMA 20 yıllık tecrübesiyle güven veriyor.

Merkez Ofis

Cevizli Mh Zuhal Cd. Yıldızlar Sk No 5 -15 Kayim Rezidans Kat.8 Daire.51 Maltepe/İstanbul

Telefon Numaralarımız

0216 457 59 81 - 0216 457 59 82 0212 652 21 64 - 0212 654 33 02

Faks /Mail

0216 399 81 10 info@elithavalandirma.com.tr

Elit Havalandırma kurulduğu 2016 yılından bu yana havalandırma sistemleri sektörü içinde bulunup kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Havalandırma sistemlerinin kurulumu ile işe başlayan ”Elit Havalandırma” zaman içinde mekanik tesisat dallarının tümünde de faaliyet göstermiş ve gelişmiştir.

Özellikle “ Fabrikalar, AVM, Restaurantlar, Hastaneler, Oteller Bankalar ve Kamu Binaları ” gibi büyük yapılarda havalandırma ve mekanik tesisat sistemlerinin proje ve saha takiplerini yürütmektedir.Havalandırma kanalları, imalatını ve montajını günümüz teknolojik makinalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli ve profesyonel montaj ekibimizle tüm havalandırma ısıtma ve soğutma isteklerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Hedefimiz


Tecrübeli, hızlı ve dinamik bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan mal ve hizmet üretmek görevimizdir. Hedefimiz bulunduğumuz şehirde imalat montaj ve servis hizmeti verirken, diğer tüm illerimizden gelecek her türlü iş taleplerini karşılamaktır.

Kalite Politikamız: Kaliteli işçilik,1. sınıf malzeme, gününde teslim, yuksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman ve fiyat esnekliği olanağıyla hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz;


Var olan değerler doğrultusunda geleceği, hızlı ve kaliteli olarak inşa etmek. Havalandırma Sistemleri sektöründe, öz kaynakları ile uluslararası alanda hizmet veren, lider ve vazgeçilmez bir marka olmak.

Misyonumuz;

  • Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak,
  • Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirmek ve kullanmak
  • Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek
  • Güvenliğin, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek
  • Geleceği öngören yönetim anlayışı, inşaat alanında uluslararası uzmanlığa sahip teknik kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmak.

Call Now ButtonLütfen Bizi Arayınız >>>